Inżynier budowy/ Kierownik robót elektrycznych – Wielkopolska

DOŁĄCZ DO NAS!
Miejsce pracy: Wielkopolska
Czas pracy: czerwiec 2021 r. – marzec 2022 r. (z możliwością wydłużenia)

Zakres obowiązków:

  • stały nadzór nad podległymi brygadami (pracownicy firmy i podwykonawcy) przy budowie systemów sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO),
  • kontrola BHP podległych brygad,
  • planowanie prac w porozumieniu z Generalnym Wykonawcą,
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji kontraktowej,
  • uczestnictwo w odbiorach i uruchomieniach,
  • raportowanie do Kierownika Projektu i Dyrektora Technicznego,
  • rozliczenia podwykonawców,
  • zamówienia materiałowe,
  • uczestnictwo w naradach budowy.

Oczekiwania:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • aktualna przynależność do PIIB,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji kontraktowej,
  • doświadczenie przy budowie systemów sygnalizacji pożaru (SSP) i dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO).

Mile widziane:

  • znajomość norm NFPA dotyczących systemów SSP i DSO.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • możliwość uczestniczenia w realizacji prestiżowej dla naszego kraju inwestycji, dla strategicznego partnera,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie CV na adres  rekrutacja@pliszka.pl, koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka z siedzibą w Gdańsku 80-717 przy ul. Miałki Szlak 52 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.