Koordynator serwisu

DOŁĄCZ DO NAS!
Miejsce pracy: Gdańsk

Ze względu na specyfikę branży oferujemy możliwość szkolenia osób bez doświadczenia w branży pożarowej.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i nadzór pracy zespołów instalacyjnych i serwisowych,
  • koordynacja robót i dostaw części zamiennych,
  • bieżąca analiza istniejących zleceń,
  • rozliczanie usług instalacyjnych i serwisowych,
  • prowadzenie dokumentacji realizowanych zleceń,
  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i dostawcami.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dokładność i rzetelność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość i umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office.

Mile widziane:

  • referencje pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami serwisowymi lub instalacyjnymi,
  • doświadczenie w pracy z systemem Motława HT.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • otwartą i realną ścieżkę rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie CV na adres  rekrutacja@pliszka.pl, koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka z siedzibą w Gdańsku 80-717 przy ul. Miałki Szlak 52 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.