Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Jesteśmy firmą z blisko 35 – letnim doświadczeniem na rynku. Jako jedni z nielicznych w Polsce specjalizujemy się w kompleksowych zabezpieczeniach przeciwpożarowych. Realizujemy głównie skomplikowane projekty m.in. bazę NATO w Powidzu, Elektrownię Atomową na Słowacji, systemy przeciwpożarowe na okrętach Marynarki Wojennej, spalarnie śmieci, ale także obiekty użyteczności publicznej, jak dworce, czy muzea.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje codzienne zadania:

  • pomoc w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych z zakresu instalacji niskoprądowych, systemów detekcji, sterowania gaszeniem oraz Systemów Sygnalizacji Pożaru
  • współudział w ocenie i weryfikacji dokumentacji technicznej
  • wsparcie w tworzeniu dokumentacji powykonawczych instalacji ppoż.

  • znasz środowisko AutoCAD i chcesz nauczyć się pracy w programie REVIT
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • dobrze organizujesz swój czas pracy
  • jesteś odpowiedzialny, zaangażowany
  • umiesz pracować w zespole
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • studenci, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w projektowaniu
  • uprawnienia budowlane elektryczne
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji ppoż. (certyfikaty mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Dajemy Tobie:

  • ciekawą i pełną wyzwań praca w najszybciej rozwijającej się firmie z branży usług ppoż. w Polsce z niespełna 35-letnią tradycją
  • szansę uczestniczenia w realizacji największych i najciekawszych inwestycji w Polsce, w tym dla podmiotów o strategicznym znaczeniu dla kraju
  • projektowanie w technologii 3D
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, a także możliwość pracy zdalnej
  • bardzo dobre warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia kandydata
  • możliwość nauki języka angielskiego
  • przystąpienie do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport
  • niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, komputer, potrzebne programy