O nas

Od 35 lat dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Poznaj naszą ofertę
Napisz do nas

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. 35-letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszymy się opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb.

Nasz zespół liczy ok. 100 osób – wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki wysokiej jakości prac ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej w Państwa firmach i instytucjach. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa otrzymywanych od Państwa informacji, wydzieliliśmy w strukturze naszej firmy Pion Ochrony Informacji Niejawnych, w ramach którego działa Tajna Kancelaria. Nasi pracownicy pomyślnie przeszli proces weryfikacji z zakresu ochrony informacji niejawnych i posiadają Poświadczenia Bezpieczeństwa, upoważniające do dostępu do informacji o klauzuli „zastrzeżone” oraz „poufne”.

Realizujemy dla Państwa usługi przeciwpożarowe obejmujące projektowanie, instalację i kontrolę nowoczesnych systemów przeciwpożarowych oraz przegląd, konserwację i naprawy wszystkich typów podręcznego sprzętu gaśniczego, dopuszczonego do stosowania w ochronie przeciwpożarowej. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty i sprzęt przeciwpożarowy. Zapewniamy doradztwo, konsultacje i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Wykonujemy opracowania, aktualizacje instrukcji przeciwpożarowych i ewakuacyjnych dla obiektów oraz wyposażamy je w odpowiednie oznakowanie.

Nasze zaplecze techniczne i logistyczne pozwala sprawnie realizować usługi na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zaufali nam