Kariera

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Inwestujemy w Twój rozwój

W pełni przygotujemy Cię do pracy na Twoim nowym stanowisku, zapewniając nie tylko sprzęt i narzędzia pracy, ale także wszystkie niezbędne szkolenia. Oczywiście na nasz koszt! A jak już zdobędziesz odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a dotychczasowe obowiązki będą dla Ciebie za mało ambitne, zapewnimy Ci możliwość awansu.

Dajemy pewność

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stabilną i pewną wypłatę. Realizując kontrakty dla najważniejszych instytucji państwowych i międzynarodowych musimy wykazywać pełną przejrzystość finansową i wysoką kulturę organizacyjną. Dlatego dajemy Ci pewność, że wszystkie warunki naszej współpracy będą przez nas przestrzegane.

Zapewniamy benefity

Jako nasz Pracownik będziesz mieć możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport. Karta MultiSport pozwala korzystać z licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju. Umożliwiamy również zamówienie karty MultiSport dla osoby towarzyszącej, np. małżonka czy dziecka. A jeśli chcesz podnieść znajomość języka angielskiego, możesz wziąć udział w zajęciach grupowych, które odbywają się na terenie naszej firmy.

Ułatwiamy start

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego Zespołu, przygotujemy Ciebie pakiet startowy. Znajdziesz w nim:

  • Broszurę informacyjną z najważniejszymi informacjami o firmie. Dowiesz się z niej o naszej misji i wartościach, historii i aktualnej strukturze, uzyskasz kontakty do współpracowników. Broszura zawierać będzie również dane dostępowe do Twoich kont i urządzeń firmowych.
  • Brelok zbliżeniowy do czytników wejść/wyjść do firmy i poszczególnych pomieszczeń biurowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop czy kluczyki do samochodu.
  • Drobny upominek na miły początek współpracy.

Pierwszego dnia pracy Twój przełożony pokaże Ci całą firmę, przedstawiając współpracowników i zapoznając z topografią nowego miejsca pracy.