Automatyk / Elektronik

DOŁĄCZ DO NAS!
Miejsce pracy: praca w terenie, cały kraj

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie i konfigurowanie systemów BMS,
  • serwisowanie i naprawa usterek układów automatyki,
  • współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym.

Oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia technicznego kierunkowego,
  • umiejętności serwisowania i konfigurowania systemów BMS,
  • umiejętności serwisowania i naprawy usterek układów automatyki,
  • znajomości diagnostyki, budowy i obsługi sterowników PLC oraz układów automatyki przemysłowej, elektrycznej AKPiA, automatyki do HVAC,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznych,
  • szybkości i samodzielności wykonywania diagnostyki maszyn i urządzeń,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • dokładności, cierpliwości, odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności,
  • posiadania prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość programowania PLC i HMI,
  • uprawnienia SEP.

W zamian oferujemy:

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę w najszybciej rozwijającej się firmie z branży usług przeciwpożarowych w Polsce,
  • szansę pracy na największych inwestycjach w Polsce, w tym dla podmiotów strategicznych,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szansę na rozwój i pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami,
  • niezbędne narzędzia pracy, m.in. telefon oraz auto służbowe.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@pliszka.pl, koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka z siedzibą w Gdańsku 80-717 przy ul. Miałki Szlak 52 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.