Urządzenia gaśnicze

Zapytaj o produkt

Oferujemy urządzenia gaśnicze, takie jak gaśnice i agregaty gaśnicze. Głównymi zaletami gaśnic są niewielka waga i łatwość użycia, dzięki czemu mogą posługiwać się nimi osoby bez specjalnego przeszkolenia. Gaśnice pozwalają ugasić lub zabezpieczyć pożar, zanim zdąży się rozprzestrzenić.

Agregaty gaśnicze i gaśnice do samodzielnej obsługi

Dysponujemy szerokim asortymentem urządzeń gaśniczych do samodzielnej obsługi, a także przydatnych akcesoriów. Nasza oferta obejmuje urządzenia na wszystkie środki gaśnicze, w tym:

  • agregaty gaśnicze z proszkowym lub pianowym środkiem gaśniczym,
  • wszystkie rodzaje gaśnic: proszkowe, pianowe, wodno-mgłowe, CO2,
  • gaśnice halonowe (na zamienniki halonów) jako gaśnice do elektroniki i gaśnice komputerowe,
  • stojaki na gaśnice,
  • szafki,
  • wieszaki do mocowania gaśnic.

Dostępne w ofercie urządzenia gaśnicze są naszej produkcji lub pochodzą od renomowanych producentów. Są sprawne i w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz dla osób postronnych.

Gaśnice halonowe

W gaśnicach halonowych stosuje się gazy gaśnicze o podobnej skuteczności działania co halony, które zostały zakazane ze względu na zagrożenie, jakie stanowiły dla warstwy ozonowej. Gaśnice halonowe doskonale sprawdzają się przy gaszeniu urządzeń znajdujących się pod napięciem. Wykorzystywane są jako gaśnice komputerowe, gaśnice do elektroniki wszelkiego rodzaju oraz przedmiotów i urządzeń wrażliwych na działanie wody. Bardzo często można je znaleźć w pomieszczeniach serwerowni, archiwach, muzeach, laboratoriach oraz obiektach wojskowych, jak czołgi, samoloty czy wozy opancerzone. Gaśnice halonowe mogą być wykorzystywane we wszystkich budynkach i obiektach użyteczności publicznej. Jako gaśnica do urządzeń elektrycznych mogą być stosowane także zakładach przemysłowych, w których znajdują się kluczowe dla prowadzonej działalności urządzenia zasilane prądem. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące urządzeń gaśniczych i przedstawimy szczegóły oferty.

Jakie jeszcze urządzenia gaśnicze oferujemy?

W naszej szerokiej ofercie urządzeń gaśniczych są również Czyste Urządzenia Gaśnicze CUG oraz Mobilne Centra Pianowe CAFS. Czyste Urządzenia Gaśnicze mają zastosowanie analogiczne jak gaśnice halonowe. Sprawdzą się do gaszenia pożarów sprzętu komputerowego i urządzeń elektrycznych, a także eksponatów muzealnych czy odczynników laboratoryjnych wrażliwych na działanie wody.

Mobilne Centra Pianowe CAFS to urządzenia charakteryzujące się lepszą wydajnością od standardowych agregatów pianowych. Mogą być z powodzeniem stosowane w dużych zakładach przemysłowych, m.in.: papierniczych, włókienniczych, w tartakach, fabrykach mebli, a także w elektrowniach i elektrociepłowniach.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące urządzeń gaśniczych i przedstawimy szczegóły oferty.