Urządzenia gaśnicze

Zapytaj o produkt

Oferujemy urządzenia gaśnicze, takie jak gaśnice i agregaty gaśnicze. Głównymi zaletami gaśnic są niewielka waga i łatwość użycia, dzięki czemu mogą posługiwać się nimi osoby bez specjalnego przeszkolenia. Gaśnice pozwalają ugasić lub zabezpieczyć pożar, zanim zdąży się rozprzestrzenić.

Agregaty gaśnicze i gaśnice do samodzielnej obsługi

Dysponujemy szerokim asortymentem urządzeń gaśniczych do samodzielnej obsługi, a także przydatnych akcesoriów. Nasza oferta obejmuje:

• agregaty gaśnicze z proszkowym lub pianowym środkiem gaśniczym,

• wszystkie rodzaje gaśnic: proszkowe, pianowe, wodno-mgłowe, CO2,

• gaśnice halonowe (na zamienniki halonów) i czyste urządzenia gaśnicze jako gaśnice do elektroniki i gaśnice komputerowe,

• stojaki na gaśnice,

• szafki,

• wieszaki do mocowania gaśnic.

Dostępne w ofercie urządzenia gaśnicze są naszej produkcji lub pochodzą od renomowanych producentów. Są sprawne i w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz dla osób postronnych.

Gaśnice halonowe

W gaśnicach halonowych stosuje się gazy gaśnicze o podobnej skuteczności działania co halony, które zostały zakazane ze względu na zagrożenie, jakie stanowiły dla warstwy ozonowej. Gaśnice halonowe doskonale sprawdzają się przy gaszeniu urządzeń znajdujących się pod napięciem. Wykorzystywane są jako gaśnice komputerowe, gaśnice do elektroniki wszelkiego rodzaju oraz przedmiotów i urządzeń wrażliwych na działanie wody. Bardzo często można je znaleźć w pomieszczeniach serwerowni, archiwach, muzeach, laboratoriach oraz obiektach wojskowych, jak czołgi, samoloty czy wozy opancerzone. Gaśnice halonowe mogą być wykorzystywane we wszystkich budynkach i obiektach użyteczności publicznej. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące urządzeń gaśniczych i przedstawimy szczegóły oferty.