Serwisant instalacji niskoprądowych / Elektryk

esteśmy liderem branży aktywnych zabezpieczeń ppoż. i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Z uwagi na szeroki wachlarz usług, świadczonych dla podmiotów o strategicznym znaczeniu dla Polski, zostaliśmy wpisani do oficjalnego wykazu podmiotów kluczowych dla działania infrastruktury krytycznej naszego kraju.

Obecnie prowadzimy rekrutację uzupełniającą do rozwijającego się Działu Realizacji.

Serwisanci pracują w minimum dwuosobowych zespołach, dlatego zachęcamy do składania CV wraz z Kolegą/ Koleżanką.

DOŁĄCZ DO NAS!

Miejsca pracy:

  • praca w trybie mobilnym, obiekty na terenie województwa dolnośląskiego i wielkopolskiego

Zakres obowiązków:

  • przeglądy systemów przeciwpożarowych,
  • dokonywanie napraw i/lub wymian elementów w istniejących systemach,
  • wykonywanie testów prawidłowego działania systemów w obecności Klienta.

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego o specjalności elektrycznej/energetycznej lub pokrewnej,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • profesjonalizmu w kontaktach z Klientem,
  • dokładności i rzetelności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (praca w zespołach dwuosobowych – ważne aby przynajmniej jeden członek zespołu komunikował się po polsku).

Mile widziane:

  • certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje producentów lub wystawione przez jednostki akredytowane,
  • referencje z pracy na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży usług przeciwpożarowych w Polsce,
  • szansę pracy na największych obiektach w Polsce, o strategicznym znaczeniu dla kraju,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • szansę na rozwój poprzez szkolenia – pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami (m.in. SEP, UDT, certyfikaty producentów urządzeń),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport,
  • niezbędne narzędzia pracy, m.in. telefon, komputer, auto służbowe.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie CV na adres  rekrutacja@pliszka.pl, koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka z siedzibą w Gdańsku 80-717 przy ul. Miałki Szlak 52 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.