Jesteśmy podmiotem kluczowym dla działania infrastruktury krytycznej naszego kraju

Z uwagi na szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, świadczonych dla podmiotów o strategicznym znaczeniu dla Polski, nasza firma została ujęta w oficjalnym wykazie podmiotów kluczowych dla działania infrastruktury krytycznej naszego kraju. Wykaz ten prowadzony jest przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa i uwzględnia przedsiębiorstwa, które nie są częścią infrastruktury krytycznej, ale są kluczowe dla zachowania ciągłości jej działania.

W naszej działalności zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług oraz skuteczność projektowanych i instalowanych przez nas aktywnych zabezpieczeń pożarowych były na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy cieszyć się zaufaniem naszych Klientów, wśród których są nie tylko strategiczne dla kraju przedsiębiorstwa przemysłowe i instytucje państwowe, ale również w prywatne firmy produkcyjne, handlowe i usługowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów i urządzeń gaśniczych, realizowanych usług oraz rozwiązań dedykowanych dla konkretnych branż.