Targi TRAKO 2019

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2019, które odbywały się w dniach 24-27 września w Gdańsku. W siedmiu halach setki wystawców z branży kolejowej oraz dostawcy usług dla kolei prezentowali swoje nowości oraz sprawdzone produkty.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy systemy bezpieczeństwa dedykowane dla szlaków kolejowych. Nasi eksperci przybliżali możliwości i zasady działania Stałych Urządzeń Gaśniczych marki SAFEMATICTM , a także systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu oraz sygnalizacji włamania i napadu. Korzystając z doświadczenia, opartego na ponad tysiącu zainstalowanych Stałych Urządzeniach Gaśniczych i realizacjach inwestycji na liniach kolejowych w całym kraju, chętnie odpowiadali na liczne pytania gości. W ciągu 4 dni targów odbyliśmy wiele spotkań z obecnymi oraz potencjalnymi Klientami. Teraz nadszedł czas na ich podsumowanie oraz zaplanowanie działań na najbliższe miesiące.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za owocne rozmowy i zainteresowanie naszą ofertą. Przy okazji zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.