Jubileusz 30-lecia firmy Pliszka

Tak, tak, to już 30 lat, od kiedy dbamy o Wasze bezpieczeństwo! W kwietniu 1989 roku, na dwa miesiące przed upadkiem komunizmu i ustanowieniem gospodarki rynkowej, nasz Prezes Krzysztof Pliszka uzyskał zgodę na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. W ciągu trzech dekad nasza firma mocno urosła – zarówno pod względem wielkości Zespołu, jak i pozycji rynkowej.

Od początku swojego istnienia wyznaczamy najwyższe standardy w obszarze ochrony przeciwpożarowej na lądzie i morzu. Najpierw jako niewielki zakład oferujący usługi remontu i konserwacji gaśnic, a obecnie jako lider w zakresie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych w kraju. Nasz Zespół liczy obecnie ponad 70 osób – wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. To dzięki nim udało nam się zudować tak silną pozycję na rynku.

W trakcie 30 lat działalności zrealizowaliśmy wiele inwestycji obejmujących automatyczne systemy gaszenia gazem, instalacje pianowe i tryskaczowe zarówno w strategicznych dla państwa przedsiębiorstwach przemysłowych, instytucjach i urzędach państwowych – w tym w wojsku i policji, jak również w prywatnych firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej ochrony przeciwpożarowej naszych Klientów, ich pracowników i mienia, przy zachowaniu najwyższej troski o środowisko naturalne. Dzięki wysokiej jakości prac projektantów, ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy kompleksową realizację zabezpieczeń przeciwpożarowych nawet dla najbardziej wymagających obiektów. Od kilku lat z powodzeniem realizujemy inwestycje za granicą. A to na pewno nie koniec naszych ambicji i możliwości!

W pierwszy piątek kwietnia wspólnie z pracownikami i współpracownikami świętowaliśmy jubileusz 30-lecia naszej firmy. Uroczysty bankiet odbył się w centrum Gdańska, nad Motławą, vis-a-vis Zielonej Bramy. Był pyszny tort, wyróżnienia dla pracowników najdłużej związanych z naszą firmą oraz szereg innych atrakcji. To był niezapomniany wieczór!

Przy okazji dziękujemy naszym Partnerom, Klientom i Kontrahentom, za składane gratulacje i życzenia dalszego prężnego rozwoju naszej firmy.