Konferencja „Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym”

W dniach 28-30 maja w Łodzi miała miejsce konferencja „Bezpieczeństwo w magazynie i centrum dystrybucyjnym”. Tematem przewodnim wydarzenia były aktualne wymagania prawne, rozwiązania techniczne, trendy i innowacje w zapewnieniu bezpieczeństwa w magazynie i centrum logistycznym. Wsród uczestników dominowały osoby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa na obiektach magazynowych.

W pierwszym dniu konferencji wystąpiliśmy z prelekcją pt. „Piana lekka w zabezpieczeniach magazynów i centrów dystrybucyjnych”, podczas której nasz ekspert – inż. Przemysław Steiner – opowiadał m.in. o rodzajach zagrożeń pożarowych występujących na tych obiektach, sposobach ich zabezpieczenia przed ogniem oraz zasadności stosowania instalacji piany lekkiej.

Przez cały dzień uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z naszą ofertą prezentowaną na stoisku tematycznym. Nasi eksperci wyświetlali na nim multimedialne materiały z pokazów gaszenia regałów i hal magazynowych, prezentowali poszczególne elementy instalacji wytwarzania piany lekkiej oraz samą pianę, aby przybliżyć uczestnikom właściwości tego środka gaśniczego.

Ożywione dyskusje z uczestnikami konferencji oraz wieczorne spotkanie w nieformalnej atmosferze pozwoliły na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie naszymi rozwiązaniami i ciekawe rozmowy!