Pliszka dla WOŚP – do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Jak co roku, również podczas minionego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nasza firma odpowiedzialna była za odpowiednie zabezpieczenie przeciwpożarowe wszystkich wydarzeń rozgrywanych w dniu 13 stycznia na Targu Węglowym w Gdańsku, w tym pamiętnego koncertu Gdańsk dla Orkiestry.

Tegoroczny Finał WOŚP mocno uświadomił nam wszystkim, jak ważne są kwestie bezpieczeństwa. Jedna chwila nieuwagi, niedostateczna kontrola tego, co się wokół dzieje, może przemienić radosne wydarzenie w tragedię, odbierając to co najcenniejsze – życie – i zmieniając już na zawsze życie wielu innych.

Jako ekspert w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego co roku dokładamy starań, aby w kwestiach pożarowych każdy z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku przebiegał bez zakłóceń. W celu zapewnienia ochrony przeciwpożarowej uczestnikom imprezy, przekazujemy sprzęt gaśniczy niezbędny do prawidłowego zabezpieczenia imprezy oraz oddelegowujemy naszych najlepszych pracowników – specjalistów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkich naszym pracownikom, którzy w tym roku i w latach poprzednich poświęcali swój wolny czas dla tej szlachetnej akcji.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się pod hasłem POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE, a zebrane podczas akcji charytatywnej środki zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.