PLISZKA wyróżniona w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2015”

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku 12 lutego odbyła się uroczysta Gala Evening, podczas której zostały ogłoszone wyniki konkursu „Pomorski Pracodawca Roku 2015”. Nasza firma została wyróżniona w kategorii średnie przedsiębiorstwo.

Celem konkursu, organizowanego corocznie przez Pracodawców Pomorza, jest wyłonienie przedsiębiorstw, które wyróżniają się dobrymi wynikami ekonomicznymi, dbając przy tym o dobre warunki pracy i rozwój pracowników. Organizatorom konkursu zależy na promocji pracodawców, którzy swymi działaniami wspierają rozwój gospodarczy kraju i regionu.

Wyróżnienia i nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: małe, średnie i duże przedsiębiorstwo. Nasza firma uzyskała wyróżnienie w kategorii średnie przedsiębiorstwo. Kapituła konkursu doceniła nasz wkład w rozwój pracowników i zapewnienie im dobrych warunków pracy oraz nasze działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Tegoroczna Gala Evening zgromadziła ponad 600 osób. Oprócz pomorskich przedsiębiorców w uroczystości udział wzięli przedstawiciele najwyższych władz państwowych i samorządowych oraz reprezentanci świata nauki i kultury. Była to doskonała okazja do wielu ciekawych rozmów biznesowych z uwzględnieniem aspektów politycznych i kulturalnych.