Za nami intensywne dni pełne merytorycznych dyskusji, wymiany doświadczeń oraz wartościowego networkingu.
Wyjątkowym punktem programu było wystąpienie naszego inżyniera, który wygłosił ważną prelekcję, w której, bazując bezpośrednio na naszych bogatych doświadczeniach branżowych, przybliżył temat: Ochrony przeciwpożarowej spalarni.
Bezpieczeństwo pożarowe w obiektach tego typu to absolutny fundament!
Udział w seminarium to dla nas doskonała okazja, aby trzymać rękę na pulsie, dzielić się wiedzą i wdrażać najlepsze praktyki w codziennej pracy.
Bogatsi o nowe wnioski i inspiracje, wracamy do działania!
Dziękujemy organizatorom za świetne przygotowanie wydarzenia, a wszystkim uczestnikom za inspirujące rozmowy.
Do zobaczenia na kolejnych edycjach!