Monter instalacji niskoprądowych / Elektryk

Jesteśmy liderem branży aktywnych zabezpieczeń ppoż. i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Nasze ostatnie realizacje to m.in. Elektrownia Dolna Odra, centrum rozwojowo-badawcze Intel, łódź podwodna dla Marynarki Wojennej czy baza wojskowa NATO.

Monterzy pracują w  dwuosobowych zespołach, dlatego zachęcamy do składania CV wraz z Kolegą/ Koleżanką.

DOŁĄCZ DO NAS!

Miejsce pracy: Praca w terenie, cały kraj

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji teletechnicznych na obiekcie (głównie systemów sygnalizacji pożaru i systemów sterowania gaszeniem),
  • uruchamianie instalacji niskoprądowych,
  • serwis i konserwacja instalacji niskoprądowych,
  • współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w montażu instalacji niskoprądowych (kablowanie, montaż elementów),
  • gotowość do częstych wyjazdów w celu realizacji kontraktów na terenie całego kraju,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokościach,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (praca w zespołach dwuosobowych – ważne aby przynajmniej jeden członek zespołu komunikował się po polsku).

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne o specjalności elektrycznej/energetycznej lub pokrewnej,
  • certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje producentów lub wystawione przez jednostki akredytowane (jeśli ich nie posiadasz zapewnimy Ci odpowiednie szkolenia),
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

W zamian oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • możliwość realizacji najciekawszych inwestycji w Polsce, w tym dla podmiotów strategicznych dla naszego kraju,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie zespołu i możliwość rozwoju pod okiem najlepszych specjalistów w branży,
  • szansę na rozwój poprzez szkolenia – pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami (m.in. SEP, certyfikaty producentów urządzeń),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane pracą w naszym Zespole prosimy o przesłanie CV na adres  rekrutacja@pliszka.pl, koniecznie z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka z siedzibą w Gdańsku 80-717 przy ul. Miałki Szlak 52 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na interesujące nas oferty.